poniedziałek, 30 marca 2015

Wyniki urodzinowego konkursu.

Dziękuję za odzew! Tyle pięknych i ciepłych słów od Was dostałam... Wzruszyłam się kilka razy, i to bardzo! A pomysłami mnie zasypaliście! Wybór miałam trudny, nie powiem. Z P. głowiliśmy się już od soboty, komu przyznać nagrodę... Było trudno, bo każde zgłoszenie zahaczało o inny temat. Wybraliśmy jednak zwycięzcę. A raczej zwyciężczynię...Nie było łatwo, ale:


Dlaczego wybór padł na Natalię? 

Bo podsunęła pomysł na coś, co przyda się każdemu! :D Natalia wpadła na pomysł "ściąg z gotowania" i swoistych menu na konkretną okazję (randka, plotki z koleżanką itp.), które powinny zawierać listę dań do zaserwowania, dokładną listę zakupów, przepisy, potrzebne rzeczy (żeby np. zdążyć pożyczyć od cioci odpowiednią foremkę do pieczenia), cenę, czas itp. Zaproponowała, by nie były to zbyt wymyślne dania, bo nie każdy ma czas i umiejętności na długie przebywanie w kuchni. A taki przygotowany przeze mnie gotowiec na pewno ułatwi życie bardzo początkującej pani domu, która chce zabłysnąć przed innymi... To tak w małym skrócie! :)

Dlaczego akurat ten pomysł spodobał mi się najbardziej? Bo jest dla mnie wyzwaniem i dlatego chcę go nagrodzić!

Ale... Nie tylko ten pomysł wykorzystam na blogu! Na pewno znajdziecie tu swoje uwagi i propozycje :) 

Dziękuję wszystkim za udział! Jesteście tacy wspaniali, że postaram się częściej organizować dla Was różne zabawy z nagrodami. Nie zawsze będą okazałe, ale zawsze przydatne i ciekawe!

Buziaków moc!
Wasza O.

1 komentarz:

  1. Dziękuje bardzo, cieszę się podwójnie z nagrody i wygranej, no i z pomysłu bo na pewno się przyda nie tylko mi, pozdrawiam buziaki!:*

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...